Wat hebben we georganiseerd?
Hieronder een overzicht van de activiteiten die we in de afgelopen drie jaar hebben georganiseerd.
dinsdag 23 juni 2026, 15:30 tot 18:30
Zomerbijeenkomst 23 juni MBC en VBC
Graag nodigen de Middelburgse Bedrijven Club en de Vlissingse Bedrijven Club je uit voor de gezamenlijke zomeractiviteit. Dit jaar wordt de activiteit georganiseerd door de MBC en staat er een bijzondere steegjestocht door het mooie Middelburg op het programma.
Onder begeleiding van Via Tours wandelen we door de historische binnenstad, waarbij we onderweg worden meegenomen in de verhalen en verborgen plekjes van Middelburg. Na afloop van de wandeling zorgen wij uiteraard voor een hapje en een drankje. Een mooie en informele gelegenheid om elkaar te ontmoeten en bij te praten in zomerse sfeer.
Programma:
15:30 uur – Inloop met welkomstdrankje bij restaurant Cluys, Markt 7 te Middelburg
16:00 uur – Start wandeling door Middelburg
17:30 uur – Netwerken onder het genot van een hapje en drankje
18:30 uur – Einde
Aanmelden:
Meld je vóór 16 juni aan, zodat we ook met jouw komst rekening kunnen houden. Zowel de leden van de Middelburgse als van de Vlissingse Bedrijven Club kunnen zich aanmelden op deze pagina. (Graag per persoon aanmelden.)
Heb je je aangemeld, maar kun je alsnog niet deelnemen? Meld je dan direct af via info@nullmbcmiddelburg.nl.
We hopen je te mogen verwelkomen tijdens deze gezamenlijke zomeractiviteit en kijken uit naar een gezellige en inspirerende middag.
Met vriendelijke groet,
de besturen van de Middelburgse en Vlissingse Bedrijven Club
Soort activiteit
Netwerkbijeenkomst
Doelgroep
Leden