Wat hebben we georganiseerd?
Hieronder een overzicht van de activiteiten die we in de afgelopen drie jaar hebben georganiseerd.
maandag 14 september 2015, 16:00 tot 22:00
Met VBC naar Film by the Sea - Thema: familiebedrijven
Op maandag 14 september organiseert de Vlissingse Bedrijven Club een filmbezoek & netwerkbijeenkomst tijdens Film by the Sea. Het programma staat in het teken van familiebedrijven. De bijeenkomst op 14 september wordt gecombineerd met de uitreiking van de Award voor het Beste Zeeuwse Familiebedrijf 2015 zoals georganiseerd wordt door o.a. Zeeland Business.
Het programma ziet er als volgt uit:
Vanaf 15.30 uur: inloop filmzaal
16.00 – 17.45 uur: Film La famille Bélier
Deze film gaat over het gezin Bélier dat samen een familiebedrijf bestiert. Iedereen in deze familie is doof, behalve de oudste dochter Paula. Zij is de onmisbare tolk in het dagelijks leven van haar ouders, waar zij met name een belangrijke rol speelt in het managen van de familieboerderij. Deze Franse feel-good film zal de harten van de bezoekers veroveren….
17.45 – 19.15 uur: Broodje & drankje (bij kantoor Rijkse Accountants & Adviseurs, Coosje Buskenstraat)
19.30 – 21.00 uur: Uitreiking ‘Familiebedrijf van het jaar Award’ & diverse interessante sprekers bij CineCity
21.00 – 22.00 uur: Netwerkborrel (drankjes voor eigen rekening)
Aanmelden: UITERLIJK zondag 6 september
Aanmeldtermijn is verlopen. Ruim 40 leden zullen aanwezig zijn.
Uitreiking Familiebedrijf van het Jaar Award 2015
Nederland telt minimaal 260.000 familiebedrijven die verantwoordelijk zijn voor ruim 49% van de werkgelegenheid en bijna 53% van het Bruto Nationaal Product. In Zeeland blijkt zelfs 85% van alle ondernemingen een familiebedrijf te zijn. Landelijk is dat 69% (Bron: Nyenrode Business University)
Vier partners, Zeeland Business, Baker Tilly Berk Accountants & Belastingadviseurs Goes, de Zeeuwse Rabobanken en Film by the Sea organiseren de verkiezing van het Familiebedrijf v/h Jaar award. De uitreiking hiervan vindt plaats tijdens het Film by the Sea festival op 14 september.
Heeft u zelf een familiebedrijf en wilt u graag kans maken óf kent u een familiebedrijf waarvan u denkt dat deze het verdient om zichzelf Zeeuws familiebedrijf van het Jaar te noemen? Aanmelden voor nominatie kan nog tot a.s. vrijdag 14 augustus!!
Meer info over de Zeeuwse familiebedrijf Award: www.zeelandbusiness.nl/awards
Film by the Sea
In 2015 vindt Film by the Sea plaats van 11 t/m 20 september en ook dan zijn er weer veel bijzondere films, gasten, workshops, premières en optredens bij hét festival voor film en boek.
Film by the Sea is hét festival voor film en literatuur. Het belangrijkste programmaonderdeel van Film by the Sea is de Dioraphte Film en Literatuurcompetitie. Met dit officiële competitieprogramma onderscheidt Film by the Sea zich van andere filmfestivals in Nederland en Europa. Elke editie van het festival heeft een wisselende jury bestaande uit de grote namen uit de Nederlandstalige film- en boekenwereld. Deze jury kent de Dioraphte Film- en Literatuuraward toe aan de beste nieuwe boekverfilming, nationaal of internationaal.
Film by the Sea is meer dan alleen een film- en literatuurfestival: het heeft naast de vele premières ook aandacht voor de kwetsbare cinema. Het festival vertoont in totaal zo’n 130 films uit alle delen van de wereld die speciaal worden geïmporteerd voor een unieke vertoning tijdens het festival; er is een uitgebreid educatieprogramma, er zijn workshops en cursussen en in talkshows ontmoeten publiek en gasten elkaar.
In 2014 werd Film by the Sea bezocht door 46.200 bezoekers.
Meer info over het festival & het programma: www.filmbythesea.nl
Soort activiteit
Netwerkbijeenkomst
Doelgroep
Leden
Kosten
Deze bijeenkomst is GRATIS voor leden (1 persoon per bedrijfslid). Extra deelnemers per bedrijf alsook introducees/partners zijn welkom. Zij betalen 17,50 euro p.p. exclusief BTW voor het programma. Hiervoor wordt een rekening gestuurd via de VBC.
Locatie
CineCity
Spuikomweg 1
vlissingen